ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΣΕΙΣ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ LIBERO.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ.ΕΝΩ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΑΘΕ 3 ΜΗΝΟ!

5/1/2013
lia24
lia24

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

εγω ειχα βρει εκπτωτικά κουπόνια

8/6/2017
ttruth10
ttruth10

Αυτό το σχόλιο έχει διαγραφεί από το χρήστη που το έγραψε.

8/6/2017
ttruth10
ttruth10

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!Όντως δε στέλνουν κουπόνια αλλά μπορείς να βρεις τα προιόντα οικονομικά σε μισή τιμή από προσφορές σε μάρκετ.Εγώ γέννησα πρόσφατα και μου έστειλαν ένα βαλιτσάκι για το νεογέννητο που περιείχε 8 κουπόνια (4 για νο1&2 και 4 για νο3&4)  τα οπόια λήγουν 30/6/2013 μαζί με άλλα προιόντα (δείγματα από πάνες νο2&3, δείγματα από σερβιέτες tena και σερβετάκια, ένα βιβλιαράκι ,το πρώτο μου βιβλίο για το νεογέννητο , 1 πακέτο χαρτομάντηλα zewa και το καλαθάκι της johnson που περιείχε μια θήκη για τα μωρομάντιλα, μια συσκευασία ολόκληρη μωρομάντηλα, δείγμα σαμπουάν και κρέμα συγκάματος και κουπόνια για τα προιόντα τους,τα γράφω για όποιο είναι ίδια φάση και ενδιαφέρεται).

8/1/2013
olorin
olorin

kalispera kai xronia polla...

ontws oi panes libero den stelnoun pote kouponia giauto einai kai oi monadikes panes pou kanoun (h kalitera ekanan) poli suxna prosfores sta super markets se sxesei me alles markes pou stelnoun kouponia, ala den kanoun tetoies prosfores...

8/1/2013
debbie15
debbie15

Γεια σου, lia. Οι Libero δυστυχώς δε στέλνουν κουπόνια. Γι'αυτό είμαστε υπ'ατμόν για προσφορές σε super κλπ.

6/1/2013
Artemis72
Artemis72
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...