τι τροπο εχετε βρει για να κοιμησετε το παιδι σας???

ξαφνικα σταματησε να κοιματε! εγινε 1 ετους και το μονο που κανει ειναι να κλαιει μεχρι να κοιμηθει! παλια απλα γκρινιαζε στο κρεβατι της και κοιμοταμ παρεα με την κουκλα της τωρα???

3/5/2012
ΝΑΣΙΑ
ΝΑΣΙΑ

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ 1ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ. ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΘΕ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ. ΨΑΞΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

2/5/2014
AGALITSES4
AGALITSES4

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ... ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ, ΤΟΥ ΤΡΙΒΩ ΤΗΝ ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ!

30/4/2014
dialechti14
dialechti14

Καλησπέρα,εμένα είναι 5 μηνών το αγόρι μου και μέχρι πριν 2 βδομάδες ήθελε κούνημα στα χέρια ,τώρα πιατον βάζω στο κρεβατάκι του και γυρνάει λίγο και μετά κοιμάται!!!!!

24/4/2014
Σαββικο
Σαββικο

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΔΑΝΘΗ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ  18 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΙΛΟΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

7/6/2012
paparouna
paparouna

Συμφωνώ με την προλαλήσα, εμένα που είναι μόνο 5μιση μηνών και έχει αλλάξει 500 συνήθειες γι'αυτό όποτε κάνει κάτι "κακό" λέω απλά υπομονή, θα της περάσει πάλι!

3/5/2012
Artemis72
Artemis72

ΝΑΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ,ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ 10 ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!..

3/5/2012
ΡΟΔΑΝΘΗ
ΡΟΔΑΝΘΗ
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...