η περιεργη φαση με αρνιτικη β χωριακη και θετικο τεστ εγκυμοσινης απο φαρμακειο

με το πρωιν συζυγο μου εγινε μια φορα η προσπαθεια του εγω ενιωθα περιεργα την επομενη κιολας μερα με πονακια χαμηλα υπνιλια και περισσοτερα νευρα απο το κανονικο μου ειμαι εθελοντρια αιμοδοσιας μερικες μερες αργοτερα με καθυστερησει ηταν να φυγω για χανια να δω τους δικους μου αλλα ηθελα να δωσο και αιμα στην αιμοδοσια και ειπα σε ενα γνωστο μου οτι υποπτευομαι εγκυμοσινη πριν την αιμοδοσια μου εκανε και μια β χωριακη και εδωσα κανονικα και βγηκε αρνιτικη λιγες μερες μετα που ημουν ηδη χανια ο πατερας μου ηταν περιεργος και δεν καταλαβαινα το λογο δεν ειχα αλλα συμπτωματα παρολα αυτα μου ειπε να παμε βολτα και με πηγε σε φαρμακειο μου πειρε ενα τεστ και πηγαμε σπιτι το εκανα και ηθελε να δει πρωτος το αποτελεσμα που ηταν θετικο δε μου ειπε τιποτα μου εκανε πλακα γεματος χαρα επιστρεφοντας στον αγιο για το σπιτι μου ενημερωσα το γυναικολογο μου για την ολη φαση και με εβαλε απλα για ενα υπερυχω και μας ειπε συχαρητηρια εισαι ενα μιση μηνων περιπου ειμουν στη μηχανη μεχρη που γεννησα μου ετυχαν δυσκολες φασεις στο δρομο αλλα τελεικα το παιδι δεν ειχε παθει τιποτα ευτυχως δεν ειχα κανενα συμπτωμα ουτε ζαλαδα ουτε εμετους ουτε μου μυριζαν πραγματα μονο φουσκωνα η εγκυμοσινη μου φανηκε περιπου 6 μηνων πηρα μονο 5 κιλα 3100 γενηθηκε το μωρο και 2 τα νερα συμπληρωθηκαν γεννησα και ημουν οπως πριν την εγκυμοσυνη δεν γεννηθηκε κανονικα για 9 μηνες πηγενα για 10 μηνες εγκυμοσυνης κουλο αλλα ναι 2 μερες πριν μπω στο δεκατο γεννησα μαλλον περιμενε το παπου του το πατερα μου να παρει αδεια απο τη δουλεια το βραδυ που ο πατερας μου ηρθε απο χανια σπιτι μου γεννησα και τωρα εχουν και της καλυτερες σχεσεις μεταξυ τους ετσι γεννηθηκε ο μικρος μου Μανος και τωρα εφτασε σχεδον 4 χρωνον αυτο το παιδι καταφερε να γεννηθη με τοσα αναποδα που μου ετυχαν στο μηχανακη πανω αναγκαστηκα ηθελα δεν ηθελα επρεπε να κανω της δουλειες μου οποτε ημουν στη μηχανη ηταν γραφτω να το παρω στην αγκαλια μου τελεικα το καλυτερο δωρο που εχω ειναι εκεινος λιγο αργοτερα χωρισα με το πατερα του οταν ηταν ενα μιση χρωνον απο τοτε εχει να το παρει τηλ. και να τον δει εκανα σχεση με καποιον που ειχα γνωρισει νωριτερα απο τον πρωιν αντρα μου ηταν να ειμασταν μαζι απο τοτε αλλα παντα κατι γινοταν και δεν ειμασταν μαζι απο εναμιση χρωνον που ηταν ο μικρος και ειχα χωρισει ειμαι με εκεινον τρεια χρονια τωρα φτασαμε και ειμαστε καλα μαζι αν ειναι γραφτω να γεννηθη ενα παιδι θα γεννηθη ο κοσμος να χαλασει αν ειναι γραφτο να εισαι με καποιον θα εισαι αργα η γρηγορα ολα για καποιο λογο γινονται και στο τελος θα το μαθουμε περιση ηθελε να παντρεφτουμε και εγω ειχα πει οχι απο φοβο μη περασω τα ιδια φετος ειπα ναι και ο μικρος ενθουσιαστηκε που θα παντρεφτουμε τελεικα ο συντροφος μου τον εχει σα γιο του τα πανε πολυ καλα μεταξυ τους

20/5/2016
marilia 1
marilia 1
Έγκυος

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Δεν υπάρχουν ακόμα απαντήσεις.

Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...