Δωρεάν δείγματα

Γειά σας, ενδιαφέρομαι να παραλάβω τα δωρεάν δείγματα  για μέλλουσες μητέρες που διαθέτει η εταιρία σας..ευχαριστώ.

1/6/2015
valiakriti
valiakriti
Έγκυος

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!Ενδιαφέρομαι να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη και μέλλουσες μητέρες καθώς και κουπόνια, εφόσον υπάρχουν, για τα προιόντα που διαθέτει η εταιρεία σας!

20/4/2017
fakida
fakida
32 εβδομάδες έγκυος

Καλημέρα! Πριν 2 μήνες γέννησα δίδυμα και θα ήθελα να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη και μέλλουσες μητέρες καθώς και κουπόνια, εφόσον υπάρχουν, για τα προιόντα που διαθέτει η εταιρεία σας! Σας ευχαριστώ!

24/11/2015
xs
xs

Γεία σας, ενδιαφέρομαι να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη και  για τις μέλλουσες μητέρες και ότι άλλο υπάρχει. Ευχαριστώ πολύ!!!

21/10/2015
EIRINI40
EIRINI40

Γεια σας, ενδιαφερομαι κι εγω να παραλάβω το δωρεάν βαλιτσακι με τα δείγματα για μελλουσες μαμαδες. Εχουμε ενα κοριτσακι 1 μηνος.Ευχαριστω πολυ!

21/10/2015
gioga
gioga

Καλησπέρα!Ενδιαφέρομαι να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη και μέλλουσες μητέρες καθώς και κουπόνια, εφόσον υπάρχουν, για τα προιόντα που διαθέτει η εταιρεία σας! Το μωράκι μου θα έρθει μέχρι τις 11/12/2015. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

20/10/2015
korinaki88
korinaki88

Καλησπερα!!Ενδιαφερομαι να παραλαβω τα δωρεαν δειγματα που διαθετετε περιμενω το μωρακι μου στις 12-02-2016..Σας ευχαριστω!!

18/10/2015
ΤΑΤΙ
ΤΑΤΙ

Γεια σας!

Ενδιαφέρομαι να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη και μέλλουσες μητέρες καθώς και κουπόνια, εφόσον υπάρχουν, για τις πάνες και άλλα προιόντα που διαθέτει η εταιρεία σας! Περιμένω το μωράκι μου στις 5/2/2016! ευχαριστω

16/10/2015
demmisouss
demmisouss

Γεια σας! Ενδιαφέρομαι να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη  μητέρες καθώς και κουπόνια, εφόσον υπάρχουν, για τις πάνες και άλλα προιόντα που διαθέτει η εταιρεία σας! σας ευχαριστω

15/10/2015
sofiachristos
sofiachristos

Γεια σας! Ενδιαφέρομαι να παραλάβω το βαλιτσάκι με τα δωρεάν δείγματα για βρέφη και μέλλουσες μητέρες καθώς και κουπόνια, εφόσον υπάρχουν, για τις πάνες και άλλα προιόντα που διαθέτει η εταιρεία σας! Περιμένω το μωράκι μου στις 26/11/2015! ευχαριστω

15/10/2015
Olia82
Olia82

Γειά σας, ενδιαφέρομαι να παραλάβω τα δωρεάν δείγματα  για μέλλουσες μητέρες που διαθέτει η εταιρία σας..ευχαριστώ.

13/10/2015
athanasia789
athanasia789

12/10/2015
konstantinosd21
konstantinosd21

11/10/2015
ΜΑΡΙΑ35
ΜΑΡΙΑ35
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...