ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ LIBERO ΜΕΣΩ FACEBOOK!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΑΣ . ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ LIBERO ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΑΣ ΜΕΣΩ ΑΥΤΟΥ ΕΔΩ ΤΟΥ CLUB. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΡΘΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ. Η ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑ ΜΙΛΗΣΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ SITE TOY CLUB ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΕΤΡΕΨΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΣΑ ΜΕΛΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 8008001818 ΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ FACEBOOK. ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ. ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΡΦΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΥΛΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. ΤΟ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΝΤΩΝ. ΤΙ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ. ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΩΦΕΛΟΥΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ Η΄ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΥΣΙΔΑ, Η ΙΔΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΙΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ SITE. ΜΑΚΑΡΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!

31/3/2015
BABYBOYMAMA
BABYBOYMAMA
Νήπιο

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Δεν υπάρχουν ακόμα απαντήσεις.

Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...