ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ lIBERO

EIMAI MELOS STHN LIBERO EDW KAI ARKETO KAIRO.OMWS DEN EXW LABEI POTE KOYPONIA GIA PANES. OYTE KAI GIA NOYNOY KREMES KAI GALATA OPWS LENE KAPOIES MHTERES. ESAS SAS STELNOYN?

21/1/2013
ΑΝΤΟΥΛΑ
ΑΝΤΟΥΛΑ

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σας,
δουλευω σε σουπερ μαρκετ κ οντως πολυ συχνα υπαρχουν προσφορεσ τοσο σε πανεσ οσο και στα μωρομαντηλα.υπαρχει ομως και πολυσ κοσμοσ που ερχεται με κουπονια.εαν εσεισ δεν στελνετε απο που μπορουμε να τα προμηθευτουμε?

16/9/2014
theo88
theo88

ηθελα να ρωτησω πως μπορουμε να ζητησουμε κουπόνια ???

2/8/2014
koroaxladia
koroaxladia

καλησπέρα σε όλα τα μέλη της παρέας..επειδή εγώ είμαι εντελώς καινούργια και μάλλον παντελώς άσχετη..μπορεί να με διαφωτίσει κάποια έμπειρη μανούλα σχετικά με το θέμα?περιμένω την κορούλα μου τον επόμενο μήνα και δεν ξέρω κατά πόσο οι πάνες libero ανταποκρίνονται στο ευαίσθητο δερματάκι του μωρού!!!ειστε ευχαριστημένες με την ποιότητα  τους?

24/1/2013
neamama87
neamama87

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ Η ΛΙΜΠΕΡΟ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΕΠΩΝΥΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΙΤΕ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ...ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΕΔΩ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ http://www.mothers4ever.com/t807-topic..ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ..

23/1/2013
pontikaki20
pontikaki20

aaaaaaaaaaσωστα το βαλιτσακι ουτε εγω το παρελαβα και συμφωνα με το γιατρο μου θα γεννησω σε 3 βδομαδεσ.γιατι?

23/1/2013
BESSY 444
BESSY 444

Γεια σας... κ εγω ειμαι μελος αλλα δεν μου εχει ερθει ποτε τιποτα..ουτε το βαλιτσακι...γιατι ομως???????? σε φιλεσ μου στελνουν...

22/1/2013
ΜΑΖΟΥ!!
ΜΑΖΟΥ!!

Αγαπητά μέλη του Libero Club,

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή που κάνετε και είστε μέλη της παρέας μας. Δεν πραγματοποιούμε αποστολές κουπονιών αλλά φροντίζουμε να σας παρέχουμε τα αγαπημένα σας προϊόντα Libero φθηνότερα χάρη στις προσφορές που κάνουμε στα σούπερ μάρκετ αλλά και μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος. Για να ενημερώνεστε για τις προσφορές μας στα σούπερ μάρκετ αλλά και για περισσότερες πληροφορίες για το ηλεκτρονικό κατάστημα, μπορείτε να καλείτε καθημερινά (από Δευτέρα έως Παρασκευή), από τις 09.00 έως τις 17.00, στη γραμμή του Libero Club, στο 800 800 1818 (γραμμή χωρίς χρέωση).

Φιλικά,

Libero Club

21/1/2013
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

k ego to idio prodlina exo den mou exoun steilei tipota k me files pou milao tis stelnoun sunexeia

21/1/2013
gataki
gataki
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...