ΔΩΡΑ ΠΟΝΤΩΝ!!!

Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά! Περιμένω με μεγάλη αγωνία τα νέα δώρα της Libero με τους πόντους ! Σε λίγους μήνες δεν θα έχουμε μεγάλη ανάγκη από πάνες, από δώρα όμως.... Παιδιά μήπως το ξεχάσατε; Βάλτε και κάτι για πιο μεγάλα παιδάκια!!! Περιμένουμε....

11/1/2012
Μαργαρίτα
Μαργαρίτα

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΙΣΙΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 2013 ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?

8/12/2013
korfali
korfali

Αγαπητή φίλη JIOTAB,

Προς το παρόν τα μόνα διαθέσιμα δώρα είναι αυτά τα 4 που υπάρχουν στη σελίδα μας. 

Σύντομα θα ενημερωθείτε για τις αλλαγές και τις εκπλήξεις που ετοιμάζουμε για το Σύστημα Πόντων.

Φιλικά,

Libero Club

21/1/2013
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

ΑΥΤΑ ΤΑ 4  ΔΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ?

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ?

17/1/2013
JIOTAB
JIOTAB

Ήρθε το δωράκι μας!!! Πολύ καλή η περίοδος που έφτασε!!! Ευχαριστούμε!!!

27/12/2012
slogo
slogo

Αγαπητή elenatsak,

έχουμε διεκπεραιώσει την πλειοψηφία των εκκρεμοτήτων μας. Αν υπάρχει κάποιο δώρο σε εκκρεμότητα τότε θα το παραλάβετε μετά τις 20/8. Σε ότι αφορά στην ανανέωση δώρων, αυτή θα πραγματοποιηθεί το Σεπτέμβριο.

Σας ζητάμε συγνώμη για πολλοστή φορά για την καθυστερήση και τη δυσαρέσκεια που σας έχουμε προκαλέσει και χωρίς να αποτελεί δικαιολογία, η ανταπόκρισή σας ήταν πολύ μεγάλη και γι αυτό δημιουργήθηκαν αυτές οι εκκρεμότητες.

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή και την προτίμηση που δείχνετε στα προϊόντα Libero.

Φιλικά,

Libero Club

24/7/2012
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

4ΜΙΣΗ  ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΣ!!!!
ΧΩΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΔΩΡΩΝ  ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΤΕ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΛΕΙΝΕΤΕ  ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ  ΝΕΑ ΔΩΡΑ  ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!
ΑΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΠΟΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ! 

21/7/2012
elenatsak
elenatsak

kalispera na kanw kai egw tin eksis erwtisi epeidi eimai kainourio melos...pws mazeuoume pontous?

20/7/2012
aria peggy
aria peggy

Axxx Roze otan exeis 4 mikra paidakia opws emeis me thn aderfi mou, 10000 pontous mazeueis se peripou 4 mines,omws fantasou poso ksodeueis gia panes ;-)

18/7/2012
natalia536
natalia536

Καλημέρα σε όλους σας!

Έχω πάρει άπειρες φορές τηλέφωνο στο 800... για να μου ΕΠΙΣΤΡΑΦΟΥΝ 5000 περίπου πόντοι από μια παλιά παραγγελία που ακύρωσα τον ... Ιανουάριο!!!!!!!!!!!!

Δεν δικαιούνται τα παιδιά μου να πάρουν κάποιο δώρο της προκοπής από τις πάνες που φορούσαν τα πρώτα χρόνια της ζωής τους; Πάνες για εμάς ΤΕΛΟΣ!

Και κάτι άλλο: πώς μπορώ να "εξαργυρώσω" κάποια barcodes που έχει κρατήσει;

Δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τα "κεντρικά" που μου λένε από το τηλέφωνο, αλλά απ' ότι φαίνεται ούτε κι από την ιστοσελίδα μπορώ.........

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ;;;;

Μήπως να μεριμνήσει κάποιος/α υπάλληλος τελικά;!

18/7/2012
Μαργαρίτα
Μαργαρίτα

κυριοι λιμπερο.......καλα μετα απο τοσο καιρο ,βαλατε ενα δωρο με 4000 ποντους?????? πλακα μας κανετε? δηλαδη κατι ενδιαμεσο για 1000 2000 ποντους???? πληροφοριακα το λεω....για να μαζεψει μια μανα 4000 ποντους,πρεπει να βαζει πανες στο παιδι της μεχρι τα 8 του χρονια!!!!!!!!! πλακα κανω ....απλα πιστευω οτι το τρενακι αυτο ειναι ανισης αξιας για τοσους ποντους.

περιμενω απαντηση

μην με παρεξηγησετε για το χιουμορ μου

17/7/2012
roze
roze

Αγαπητά μέλη του Libero Club,

δώρα θα ξαναμπούν, κοιτάζουμε τις καλύτερες επιλογές και ελπίζουμε αυτά τα οποία θα διαλέξουμε να σας αρέσουν. Σύντομα θα ενημερωθείτε τόσο μέσω του forum όσο και μέσω αυτής της σελίδας μας στο facebook https://www.facebook.com/liberoclub.gr

Φιλικά,

Libero Club

18/5/2012
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

να περιμενουμε την απαντηση σας τουαχιστον σε αυτο που ρωτησα????
σας ευχαριστω!

17/5/2012
elenatsak
elenatsak
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...