βαλιτσάκι λίμπερο

Καλή σας μέρα. Θα γεννήσω στο Ολύμπιο Θεραπευτήριο των Πατρών που δεν συνεργάζεται με την εταιρεία σας και έτσι, δεν θα λάβω το βαλιτσάκι που από όσο γνώρίζω δίνετε σε άλλες νέες μανούλες. Θα υπήρχε δυνατότητα να μου το αποστείλετε στην ταχυδρομική μου διεύθυνση? Ευχαριστώ Θερμά

28/6/2011
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥΛΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥΛΑ
Έγκυος

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος και νέα μανούλα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ακόμα το βαλιτσάκι που αναφέρετε!

30/3/2017
95Georgia
95Georgia
νήπιο 1 ετών, 7 μηνών

Ευχαριστώ πολύ!!!!! Θα λαβω το βαλιτσακι στο νοσοκομειο που θα γεννησω!!! Ευχαριστώ κ πάλι!!! Φιλία

6/2/2012
Rena30
Rena30

Αγαπητή φίλη,

σε περίπτωση που δεν μπορείτε να καλέσετε στη γραμμή μας στο 800 11542376, μπορείτε να καλείτε από κινητό στο 210 4805622.

Φιλικά,

Libero Club

17/1/2012
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

Απο Κινητο όμως δεν μπορω να πάρω τηλ... Υπάρχει κάποιο σταθερο;;;;;;

16/1/2012
Rena30
Rena30

Αγαπητές φίλες του Libero Club,

για να μπορέσουμε να διεκπεραιώσουμε το αίτημά σας σχετικά με το βαλιτσάκι παρακαλώ πολύ καλέστε στη γραμμή του Libero Club στο 800 11542376 (γραμμή χωρίς χρέωση) καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 09.00 έως τις 17.00.

Φιλικά,

Libero Club

11/1/2012
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

ειμαι καινουργια στο forum... μπορω να αποκτησω κ εγω το βαλιτσακι libero?

30/12/2011
maxim.
maxim.

Αυτό το σχόλιο έχει διαγραφεί από το χρήστη που το έγραψε.

30/12/2011
maxim.
maxim.

Αγαπητή φίλη του Libero Club, Για να λάβετε το βαλιτσάκι παρακαλώ πολύ καλέστε στη γραμμή του Libero Club στο 800 11 542376 (γραμμή χωρίς χρέωση) για να καταχωρήσουμε το αίτημά σας. Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση ή απορία έχετε σχετικά με το Libero Club μπορείτε να την απευθύνετε στη συγκεκριμένη γραμμή. Με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειάς σας! Η Libero θα είναι κοντά σας σε ό,τι θελήσετε. Φιλικά, Libero Club

18/11/2011
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR

Είμαι καινούργια στο forum, τί είναι το βαλιτσάκι Libero???

17/11/2011
eva_scorpio
eva_scorpio

Αγαπητή φίλη του Libero Club,
Για να λάβετε το βαλιτσάκι παρακαλώ πολύ καλέστε στη γραμμή του Libero Club στο 800 11 542376 (γραμμή χωρίς χρέωση) για να καταχωρήσουμε το αίτημά σας.
Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση ή απορία έχετε σχετικά με το Libero Club μπορείτε να την απευθύνετε στη συγκεκριμένη γραμμή.
Με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειάς σας! Η Libero θα είναι κοντά σας σε ό,τι θελήσετε.
Φιλικά,
Libero Club

28/6/2011
LIBEROCLUB_GR
LIBEROCLUB_GR
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...