ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΔΕΙΓΜΑΤΑ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΑΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

14/1/2016
xarag13
xarag13
Έγκυος

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

αν είναι εφικτό θα ήθελα δείγματα και κουπόνια για τον μικρό μας.

1/8/2016
υθετα
υθετα

Καλησπέρα σας! Θα επιθυμούσα κι εγώ να μου αποστείλετε το βαλιτσάκι για τις μέλλουσες μαμάδες καθώς και κουπόνια των προϊόντων σας. Σας ευχαριστώ πολύ !!!

31/7/2016
prokm
prokm

Καλησπέρα σας! Θα επιθυμούσα κι εγώ να μου αποστείλετε το βαλιτσάκι για τις μέλλουσες μαμάδες καθώς και κουπόνια των προϊόντων σας. Σας ευχαριστώ πολύ !!!

29/7/2016
foteinilar
foteinilar

Καλησπέρα :) Θα ήθελα κι εγώ το βαλιτσάκι με τα δείγματα από τα προϊόντα σας για τις μέλλουσες μαμάδες. Σας ευχαριστώ!!!

28/7/2016
Olga86Tzima
Olga86Tzima
Έγκυος

22/7/2016
ΑΘΗΝΑ ΧΑΤΖΗ
ΑΘΗΝΑ ΧΑΤΖΗ

Καλησπέρα σας! Θα επιθυμούσα να μου αποστείλετε το βαλιτσάκι για τις μέλλουσες μαμάδες καθώς και κουπόνια των προϊόντων σας. Ευχαριστώ πολύ !!

22/7/2016
xaroulita87
xaroulita87

Καλησπέρα σας. Θα επιθυμούσα να μου στείλετε το βαλιτσάκι για τις μέλλουσες μαμάδες καθώς και κουπόνια των προϊόντων σας. Ευχαριστώ.

21/7/2016
ALEXKOK
ALEXKOK

Καλησπέρα σας, περιμένω το μωράκι μου κ πολύ θα ήθελα να μου στείλετε το βαλίτσακι για την νέα μαμά με δείγματα και κουπόνια!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!

20/7/2016
titina150790
titina150790

Καλησπέρα σας! Και εγώ θα επιθυμούσα να μου στείλετε το βαλιτσάκι για τις μέλλουσες μαμάδες καθώς και κουπόνια των προϊόντων σας. Σας ευχαριστώ πολύ!

19/7/2016
Somac
Somac

και γω θα ηθελα να μου στείλετε το βαλιτσακι με τα δείγματα των προιόντων σας!!Ευχαριστω

17/7/2016
NOTAKOUM
NOTAKOUM

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΑΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

16/7/2016
despoina2152010
despoina2152010

θα ηθελα κ εγω το βαλιτσακι. ευχαριστω

16/7/2016
anniedim
anniedim
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...