ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΔΕΙΓΜΑΤΑ

Καλημέρα Ενδιαφέρομαι να μου στείλεται το βαλιτσάκι με τα δείγματα για το νεογέννητο μωρό μου αλλά και για το 2χρονο κοριτσάκι μου. Ευχαριστώ πολυ

16/10/2015
ΑΛΕΧ1975
ΑΛΕΧ1975
Έγκυος

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας! Έχω μια κορούλα 1,5 έτους κ είμαι έγκυο στο δεύτερο παιδάκι μου. Επιθυμώ να λάβω κι εγω το βαλιτσακι με τα δωρεάν δείγματα που προσφερετε. Σας ευχαριστώ.

6/11/2015
Περσεφόνη
Περσεφόνη

Αυτό το σχόλιο έχει διαγραφεί από το χρήστη που το έγραψε.

23/10/2015
EIRINI40
EIRINI40

Καλησπέρα! Εγώ θα γεννήσω στις 7 Νοεμβρίου και με ενδιαφέρει να δοκιμάσω τα προ'ι'όντα της εταιρίας, οπότε θα ήθελα πολύ να λάβω κι εγώ το βαλιτσάκι! Ευχαριστώ πολύ!

23/10/2015
ioannasalt
ioannasalt

Καλημέρα! Πρόκειται να γεννήσω στις 2 Δεκεμβρίου και με ενδιαφέρει να δοκιμάσω τα προ'ι'όντα της εταιρίας, οπότε θα ήθελα πολύ να λάβω κι εγώ το βαλιτσάκι! Ευχαριστώ πολύ!

23/10/2015
katerina71
katerina71

καλησπερα! και εγω θα ηθελα να μου στειλετε το βαλιτσακι με τα δωρεαν δειγματα γιατι εχω λιγες μερες που γεννησα το κοριτσακι μου και θελω να δοκιμασω τι προιοντα θα χρησιμοποιω. ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

22/10/2015
elko2212
elko2212

Καλησπέρα σας... Και εμένα με ενδιαφέρει να μου στείλετε το βαλιτσάκι με τα δείγματα για να τα δοκιμάσω στο κοριτσάκι που θα φέρω στον κόσμο με το καλό... Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

22/10/2015
ΕΙΡΗΝΗΛΑΖ
ΕΙΡΗΝΗΛΑΖ
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...