Θεμα ψυχολογια

Κοπελες γεια σας ειμαι καινουργια στο φορουμ κ θελω να κανω καποιες ερωτησεις κ φυσικα να γινω φιλη σας Γεννησα πριν τρεις μηνες και εχω χασει περθσσοτερα κιλα απο οτι εβαλα ειμαι αδυνατη αλλα υπαρχει το λιπος στη κοιλια ελαχιστο αλλα δεν υπηρχε πριν;πως θα φυγει αυτο;μηπως μαζευω ακομα; Κι επισης με τη λεκανη τι γινεται;θα επανελθει κι αλλο ή οσο μαζεψε μαζεψε;

30/10/2014
Rozulini
Rozulini
νήπιο 3 ετών, 11 μηνών

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω πολυ καλλιοπη μου...εσευ εχεις παιδακια; Κοιτα σε αυτη τη φαση η λεκανη ειναι οκ αν και δεν εχει επανελθει εντελως, ειναι οτι ποναει ελπιζω να επανελθει το σωμα μιυ οπως πριν,βεβαια ολοι με λενε πιο αδυνατη απο οριν απλα το χΑλαρωμα ειναι π ου με πειραζει..γυμναστικη κανω αρκετη:) φιλια κι ευχαριστω

31/10/2014
Rozulini
Rozulini

Γεια σου Rozulini και καλωσήρθες! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Το λίπος στην κοιλιά πιστεύω ότι θα φύγει, αφού άλλωστε είσαι αδύνατη. Οι 3 μήνες είναι μικρό διάστημα για να εξαφανιστούν όσα "χτίζονταν" για 9 μήνες! Βέβαια, η σωστή διατροφή και η άσκηση πάντα βοηθάνε. Όσο για την λεκάνη, φοβάμαι πως αυτό το άνοιγμα είναι μη αναστρέψιμο... Φιλάκια!

31/10/2014
KALLIOPI82
KALLIOPI82
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...