ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΣΑΣ!!!

Καλησπέρα σας!! Ο μόνος λόγος που γράφτηκα στο site σας είναι για να εκφράσω τα παράπονά μου και τα απιστευτα νεύρα που μου έχουν δημιουργήσει οι πάνες σας. Αρχικά θέλω να αναφερθώ στο νούμερο της πάνας που αγοράσαμε. Πήραμε το νουμερο 6 των Libero Comfort fit art edition το οποίο όχι μόνο δε μοιάζει για 6 αλλά για 3 ειναι πιο πιθανό. Ο ποπός της μικρής μου ίσα που χώράει ενώ είναι 14 κιλα και οι πάνες αυτές γράφουν από 12-22 kg. 'Eχω βαρεθεί να την βλέπω να γίνεται μούσκεμα. Το μεσημέρι και το βράδυ τα σεντονια γινονται μούσκεμα, τα ρούχα μουσκεμα, είμαι αναγκασμένη να της φοράω δυο πάνες μαζί τη μια πάνω στην άλλη και να αγανακτώ κάθε φορα και να μετανιώνω  την ωρα και τη στιγμη που τις αγορασα και ανυπομονώ να τις τελειώσω. Θα έπρεπε να ντρέπεστε που εκμεταλλεύεστε την αναγκη μας για αγορα πανών και είστε υποχρεωμένοι να φέρεστε σαν επαγγελματίες του είδους όπως καποιες άλλες αξιόπιστες εταιρείες. ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!! ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΥΣΩ.

29/5/2014
CHRISMARY
CHRISMARY

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Καλήμερα,αυτό που έχω παρατηρήσει με τις πάνες είναι οτι σε κάθε μάρκα φοράμε διαφορετικό νούμερο ,πιο συγκεκριμένα η μικρή μου είναι 3,5 χρονών και 15 κιλά περίπου αφού τα έχω δοκιμάσει όλα έχω καταλήξει στο ότι στα libero φοράμε το 7 γιατι στο 6 μου συνέβη ότι κ στην chrismary στα παμπερς το 6 και στα babylino sensitive to 7,επίσης πιστεύω οτι αυτό εχει να κάνει και με το σωματότυπο του κάθε παιδιού αφού έχω μιλήσει κ με άλλες μαμάδες και διαφέρουν τα νούμερά μας στην ίδια ηληκία.

6/6/2014
μπεμπουλια
μπεμπουλια

παρ'τους τηλ.κ πες τους το γιατι εδω το φορουμ το εχουν εγκαταλειψει προ πολλου...ειναι υποχρεωμενοι να στις αλλαξουν.ετσι ειχα κανει κ εγω καποια στιγμη που αγανακτησα.επισης σιγουρα φορατε το 6 κ ειστε 14 κιλα?γιατι ο γιος μου 17,5 κιλα το 5 του ειναι γαντι!

4/6/2014
elenav
elenav
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...