anisixos ypnos

kalispera kainourgies kai palies mamades..eimai kainourgia mama kai exo enan antrakla 5 minon..To teleutaio diastima peripou 3on evdomadon o mpempis mou diskoleuetai polu na koimhthei..kai tin imera alla kuriws tin nuxta..apo tin proth mera pou ton pirame spiti ap to meaiutirio den katalavame pos upirxe moro..eklaige monaxa otan peinouse,tora omws ektos tou oti mporei na einai xupnios apo to prwi,tin nixta otan ton vazoume stin kounia parolo pou fenetai oti nustazei den koimatai katholou eykola...strifogirnaei sthn kounia kai gremizei oti uparxei guro tou..exei polu ekneyrismo..stin arxi nomizame oti einai apo ta dontakia tou,me simvouli tou paidiatrou tou dino ligo depon gia na xalarosei kai na tou perasei o ponos kai na koimithei pio hrema..omws tipota..den ton kanei kala oute to depon..exei kamia manoula paromoia periptosh me ton mpempi mou..?an nai..as mou pei kamia simvouli pws mporo na ton hremiso ligo...euxaristo..!!!!

13/5/2014
marianna25
marianna25

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Είσαι σίγουρη ότι δεν έχει κολικούς;

18/7/2014
Artemis72
Artemis72

Κορίτσια βοήθεια η μικρη μου 2 μηνών έμαθε στην αγκαλια και στο κουνημα.. Το χειρότερο έχει κάνει τη νύχτα μέρα απο τις 11:30το βράδυ μέχρι τις 5:00 το πρωι είναι ξυπνια και θέλει αγκαλια αλλιώς κλαίει.. Δε ξέρω τι να κάνω.. Δε διχνει να πονάει κάπου ούτε να την ενοχλεί κάτι, και ολο το πρωινο κοιματε δε μπορω να τη κράτησω ξυπνια, είμαι απελπισμένη..

17/7/2014
Xarikliasefxar
Xarikliasefxar

kalispera elena.katarxin na xeresai tous antres sou.h alitheia einai pos o mpempis mou einai poli kalitera sto thema upnou.koimatai mia wra to prwi guro stis 9-10  duo wres to mesimeri kai to vradu to paei seri mexri tis 6.h stasi epaixe tromero rolo.gurise monos tou mproumita kai apo tote den koimatai alliws..allaxame kai to gala arxise kai tis froutokremes kai mallon einai pio isixos tora gia to logo oti einai kai xortatos..eftexa kai ego giati den skeftika oti mporei na min ton pianei to gala..kai o paidiatros mou pou ton allaxa den me prosanatolize sosta..giati kai ego pou na ta xero ola..se euxaristo polu....

11/6/2014
marianna25
marianna25

ξεχασα να σου πω οτι ο μικρος μου κοιμαται απο νεογεννητο μονο μπρουμυτα κ με πιπιλα.σε αλλη θεση κ χωρις πιπιλα δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθεια!δοκιμασε να του αλλαξεις θεση μπας κ βοηθησει...

28/5/2014
elenav
elenav

ο μικρος μου 4.5 μηνων εχει προγραμμα απο μονος του στον υπνο(παρ'ολο που εγω δεν ειμαι του προγραμματος!) απο τοτε που γεννηθηκε!ο μεγαλος μου γιος που τωρα ειναι 3,5 χρονων μεχρι 1,5 χρονων αλλαζε συνεχως στο θεμα υπνου.κ γενικα ολα τα μωρα περνανε φασεις.ξερω πως κ ο μικρος μου καποια στιγμη θα αλλαξει.υπομονη λοιπον κ γνωμη μου μη το φορτωνεις το μωρακι με φαρμακα ετσι κ αλλιως δεν βοηθαει.

28/5/2014
elenav
elenav
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...