Δόξαζω καθημερινά των Θεό και την Παναγία μας

Καλησπέρα σε όλους τους μελλοντικούς μπαμπάδες και μαμάδες.εχω ενα σοβαρώ πρόβλημα με την εγκυμοσύνη της γυναίκας μου καθημερινά προσεύχομαι στων Θεό και στην Παναγία μας να έχει καλα την γυναίκα μου και το μωρο που έχει στην κιλια της αν πανε όλα καλα που θα πανε ειμαι συγουρος γιατι εχω πίστη στων Θεό δεν θα σταματήσω να δόξαζω και να ευχαριστω των θεω και την Παναγία μας για όλη μου την ζωή θέλω και εσείς όλες οι μανάδες και οι πατεράδες να δοξαζετε των Θεό και την Παναγία μας μου μας εδοσε ενα υγιείς παιδι και να έχετε πίστη οτι όλα θα πανε καλα μελλοντικοί γονείς

21/7/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013
νήπιο 3 ετών, 7 μηνών

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Δόξα των θεο και την παναγια μας όλα πανε καλα και η γυναικα μου και η κορμί μας

5/10/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

kalhspera. pws einai h gunaika sou kai to mwro?

23/9/2013
Marios12
Marios12

Ευχαριστω Και εμένα το μωρο σου να ειναι καλα

10/8/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

MPRAVO,XAIROMAI PARA POLY. ME TO KALO!

9/8/2013
Marios12
Marios12

Καλησπέρα Marinos12 το μωρακι μας μεγαλονη φυσιολογικά σήμερα μάλιστα κάναμε το 4 υπεροχογραφιμα ακούσαμε την καρδούλα του και το είδαμε έχει πλέον αθροπηνη μορφή κεφάλακι σώμα χεράκια και ποδαρακια ειμαι πολυ σιγκηνιμενος που τα είδα αυτα άρα πιάνουν τόπο η προσευχές μου και χέρομε πολυ ειμαι συγουρος οτι θα γεννηθεί υγείς μωρο χάρη στων Θεό μας και στην Παναγία μας αυτο σημενη οτι θα ειμαι αιώνια αβνομον στων Θεό και στην Παναγία θα τους δόξαζω και θα τους ευχαριστω για όλη μου την ζωη και όταν με πάρουν κοντά τους ας έχει όλους τους γονιός και Όλα τα παιδιά καλα ο θεός ακόμα δεν ξέρουμε για την γυναίκα μου ελπίζω να πανε όλα καλα. Ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου

9/8/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

KALHMERA KAI KALH EVDOMADA.PWS EINAI H GYNAIKA SOY? YPARXEI VELTIWSH?

5/8/2013
Marios12
Marios12

Ευχαριστω πολυ marios12 να έχει καλα εσένα και την οικογένεια σου καλα ο θεός και η Παναγία μας

31/7/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

mpravo pou eisai toso konta ston Theo. euxomai mesa apo thn katdia h Pnagia na prostatepsei kai thn gunaika sou kai to mwraki sas.

23/7/2013
Marios12
Marios12
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...