Δεν θέλω να κανένα λόγο να διακοψω την εγυμοσηνη

Καλησπέρα σας για εμένα δεν ειναι καλη επερα εδω και 2 μερες που έμαθα οτι ειναι θετική η γυναίκα μου στων ιο της σιφιλης εχω τρελαθη γιατι ειναι εγυος στην 5 εβδομάδα είχε κάνει το τεστ πριν Μονή εγυος βγικε αρνητικό και προχθές ξανα έκανε και βγικε θετικο οχχχχχχχχχχ....... Τι να κανω δεν θέλω να διακοπψουμε την εκγύμνασης δεν θα το επιτρέψω στον εαυτό μου ειμαι σε απόγνωση

7/7/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013
νήπιο 3 ετών, 8 μηνών

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Μια μεγαλη χαρούμενη καλησπέρα τα νεα μου ειναι οτι γέννησε η γυναικα μου στην 35 εβδομαδα εκγύμνασης και τωρα Ολα ειναι μια χαρα ειμαστε χαρούμενη ευτυχισμένοι που έχουμε μια πανέμορφη κόρη αν ακόμα μπενοβγενουμε στο νοσοκομείο ειμαστε καλα και δωξολογουμε των θεο και την παναγια μας ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

23/2/2014
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩΝ ΘΕΟ

12/1/2014
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

Marios12 δωξα των θεο πανε όλα καλα δεν διακοψαμε την εγυμοσυνη έκανε η γυναικα μου της απαρετητη θεραπεια ένεση πινικρλινης και μετα πείρε χαπακια πινεκεληνης στην 5 εβδομαδα εγκυμοσύνη και τωρα ειναι στην 23 εβδομαδα εγκυμοσύνης όλα διχουν οτι δεν εχει μεταδοθη ο ιός στο μωρο λόγο που το προλάβαμε πολυ νορεις αλλα όλα θα ξεκαθαρίσουν μετα την γέννα, δεν ξεχνώ οτι το 70% το χροστω στον θεο και στην υπέραγια θεουοκο μας που άκουσαν της προσευχές μου και το άλλο 30% στον γιατρο μας και στην επιστήμη ευχαριστω

3/11/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

Αγαπάτε marios12 ευχαριστω που ανυαποκριθικες στο μήνα μου και στον πόνο μου αύριο θα μάθουμε αν ωντος ειναι θετική η ακριτική στον ιο ο γυναικολογος μας ακόμα δεν το ξέρει περιμένουμε τα αυριανα αποτελεσματα την Πέμπτη έχουμε το δεύτερο υπεροχογραφιμα θα του τα πούμε τότε οι επιπτώσεις ειναι για το εβριο οτι πμορη να κολοσι των ιο απο των πλακουντα ι των τραγικό τις μιτρας στον τοκετο οπότε μπορεί να μας πει ο γιατρός να διακοπψουμε την εγκυμοσύνη αλά περισσότερα δεν ξέρω δεν ειμαι γιατρός πιστεύω πολυ στων Θεό και ελπίζω να πανε όλα καλα θα σε ενημερώσω για της εξέλιξης η σύζυγος μου δεν γνοριζει οτι το προτο τεστ ήταν θετικο δεν της το είπα γιατι θα αχονοταν και πμωρει να απέβαλε απο το άγχος της

9/7/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

kalhmera. prepei na einai polu duskolo na vriskesai se tetoio dilhmma alla prospathise na to antimetwpiseis me psixraimia. prwta apo ola o giatros ti sas sumvoulevei? deuteron, poies mporei na einai oi epidraseis sto emvruo? kai triton, h sizigos sou pws to antimetwpizei? poia einai h gnwmh ths?

8/7/2013
Marios12
Marios12
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...