νέο μέλος και εγώ!!!

Γειά σας ειμαι νέα στην παρέα του liberoclub .... Με λένε Δέσποινα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι(αγοράκι)..ειμαι 31 εβδομάδων και 5 ημερών!! ανυπομονώ να το κρατήσω στην αγκαλιά  μου!!!

25/3/2013
Despina22
Despina22
Έγκυος

Απαντήσεις σε αυτή την συζήτηση

Ταξινόμηση κατά πρώτα οι νεότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίσια..τώρα που επιτέλους βγήκα σε άδεια,έχω λίγο χρόνο να χαλαρώσω!! Είμαι 25 ετών και περιμένω τον μπέμπη μου που είναι τώρα 21 εβδομάδων και μας έχει ταράξει στις κλωτσιές.Είμαι καινούρια στην παρέα και χαίρομαι που θα έχω πολλές μέλλουσες μανούλες να συζητάω τα θεματάκια μου!!!

4/1/2014
Χριστίνα Μπ
Χριστίνα Μπ

για σας σε ολους. Ειμαι καινουργια και εχω ανανγη για να μοιραζω και εγω κατι συμαντηκο.Εχω ενα γιο 5,5 χρονων και σημερα εμαθα οτι ειμαι εγκυος 5 εβδομαδων.....ουτε εγω ουτε ο συζυγος δεν το ειχαμε προγραματιζει-δεν ημασταν ετοιμοι....λιγο η ανασφαλεια λιγο η ανεργια......ειμαστε προβληματιζμενοι. ......απο την μια λεω οτι καποια ημερα το παιδι μου θα το ηθελε ενα αδερφακη η αδερφουλα....απο την αλλη ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ!!!!!

τι να κανω???Γιατι να φοβαμαι-αντι να πεταω απο τη χαρα? Ειναι φισιολογικο???

19/11/2013
dhorothea
dhorothea

Γεια σου πατερα 2013 με το καλο να γεννησει η γυναικα σου!!εμενα το μωρακι μου γεννηθηκε αργησε βεβαια να βγει ....με ζωρισε πολυ αλλα απο την στιγμη που τον πηρα αγκαλια ολα περασαν!! ελπιζω η γυναικα σου να εχει ομαλη και ευκολη εγκυμοσυνη!!!

14/7/2013
Despina22
Despina22

Καλησπέρα Δέσποινα εγω ειμαι μελλοντικός πατέρας ίσος ο μόνος εδω μέσα η γυναίκα μου ειναι 5 εβδομάδων και εχω δει μονο τον σάκο ειναι νωρίς ακόμα να δω τι φίλο ειναι φέρω να ειναι μονο και ας Θέλει να ειναι οτι θα δώσει ο θεός

30/6/2013
Πατέρας 2013
Πατέρας 2013

ilena καλωσηρθες κ εσυ στην παρεα,3 αγορακια εε??πω πω!!πρεπει να ειναι πολυ ζορικα με 3 μικρα παιδια!!

30/3/2013
Despina22
Despina22

γεια σου magi20, τον Μαιο γεννας και εσυ??? με το καλο και με ενα πονο να τα γεννησουμε!!!

30/3/2013
Despina22
Despina22

γεια σου Δημητρα με το καλο να γεννησουμε τα μωρακια μας!!!οσο για τις αναγουλες ευτυχως εγω δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα στην αρχη μονο 3 φορες ειχα κανει εμετο και εως τωρα δοξα το θεο εχω μια ομαλη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα

30/3/2013
Despina22
Despina22

γεια σου kalliopi82 σε ευχαριστω πολυ!

και εσυ οτι επιθυμεις!!!

30/3/2013
Despina22
Despina22

kalhspera...eimai kainourgia mama kai hthela na rwthsw ti ginetai me tous kwdikous sta libero? pws kai pote eksarguronontai?

27/3/2013
chrisval1985
chrisval1985

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ. Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ Ο ΜΕΣΑΙΟΣ ΜΟΥ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ 19 ΗΜΕΡΩΝ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ............

27/3/2013
ILENIA
ILENIA

Καλησπέρα Δέσποινα 22!!! Εγώ ειμαι 23 ετών είμαι 29 εβδομάδων και περίμενω το πρώτο μου παιδάκι μου που είναι κι αυτο αγοράκι.... Άντε με το καλό να τα κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας τα αγγελουδια μας!!!!

27/3/2013
magi20
magi20

Καλησπέρα despina22 !εγω ειμαι η Δημητρα 23 ετών ,ειμαι 8 εβδομάδων και δυο μερουλες ,με αρκετές αναγουλες δυστυχώς..αλλα και εγω ελπίζω να πανε ολα καλα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι!!

27/3/2013
Demy1
Demy1
Παρουσιάστηκε ένα σφάλμα, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Φορτώνει...